Vítejte v italské restauraci Zlatý kohout

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Darujte gurmánský zážitek v restauraci Zlatý kohout.

Featured - slides

Vítejte v italské restauraci Zlatý kohout

Historie dnešní restaurace sahá do 30. let minulého století, kdy byl hotel postaven podle projektu Pavla Zeha hoteliérem Franzem Fiedlerem. Z této doby se příliš záznamů nedochovalo. Jisté je, že po dlouhé stagnaci v době hospodářské krize a zejména za druhé světové války se hotel probudil k životu v průběhu 50. a 60. let. V 80. letech se v prostoru dnešní restaurace nacházel populární snack bar Zlatý kohout. V roce 2015 získal hotel spolu s restaurací nynější podobu. Té vtiskli její nadčasově designovou podobu renomovaní architekti Vrtiška a Žák.

Naše restaurace s italskou kuchyní   je známá svým fine dining konceptem, což znamená, že využíváme vysoce kvalitní suroviny, sofistikovanou prezentaci jídel a vynikající chuťové kombinace. Každý pokrm je připravován s precizností a pečlivostí zkušeného šéfkuchaře Jakuba Rumana. K jídlu vám doporučíme výběr z našich vín významných oblastí.

Jedním z unikátních prvků restaurace je otevřená kuchyně, která umožňuje hostům sledovat šéfkuchaře a jeho tým při přípravě pokrmů. To vytváří interaktivní a zábavnou atmosféru, která přidává další rozměr nezapomenutelnému zážitku z návštěvy restaurace.

Restaurace Zlatý kohout je perfektní pro speciální akce, firemní večírky, teambuildingové aktivity či svatby. K dispozici jsou kromě prostor restaurace dva salónky a kongresový sál.

Restaurace disponuje prostorným dětským koutkem a parkovištěm přímo před restaurací.

Happy Hours 1 + 1 drink zdarma od 16:00 do 18:00 hod.

 

 
Nekuřácké prostředí
 
Wifi
 
Možnost platby kartou

Z farmy na vidličku
Dobré vědět
Restaurace je otevřena každý den:

 


Snídaně

Pondělí - pátek: 6:30 - 10:00 hod.
Víkendy: 7:30 - 11:00 hod.

Pondělí - pátek: 12:00 - 22:00 hod.
        Víkendy: 18:00 - 22:00 hod.

Těšíme se na Vás!

Content Blocks

KDE NÁS NAJDETE?

 

Otevřít v Google Maps

Kontaktujte nás